טל: 052-3563564

משוב מלקוחות פרטיים

(לחצו על תמונה כדי לקרוא)

דר' אלעד שיף, מנהל מחלקה פנימית ב' בבי"ח "בני ציון" בחיפה, כותב לאחר הפקת מסיבת הפרישה של דר' אוליבן, המנהל הפורש

אביאל ליואי, שבוע לאחר יום הולדת ה-80 לאימו

חוה לנדנר, משתפת בחוויות
לאחר מסיבת יום ההולדת לבעלה אלימלך

מכתבה של הדס גרנית פלמון
לאחר מסיבת 70 שנות נישואין לסבא וסבתא

יעקב זרם במכתב תודה,
לאחר "חיים שכאלה" לאשתו חיה

אורית ומאיר וקנין מודים
על התוכנית של מסיבת הפרישה למאיר

המלצות פייסבוק

בין לקוחותיי (מוסדות וארגונים):

 

מועצות אזוריות:
לב השרון, קרני שומרון, דרום השרון, שוהם, מרחבים, פרדסיה, יד בנימין.

 

עיריות:
גבעתיים, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, מודיעין.

 

מתנ"סים:
גוש עציון, בית הכרם (ירושלים), גבעת שמואל, מרחבים, קדימה, נווה יוסף (חיפה), גבעת שמואל, מרכז קהילתי אחוזה חיפה.

 

דיור מוגן:
אחוזת רובינשטיין, נופי ירושלים, מגדלי הים התיכון, אחוזת צהלה, בית בכפר, בית יונה.

 

מוסדות וארגונים:
ותיקי ההגנה, מרכז ההסברה, בי"ח בילינסון, בי"ח "בני ציון" בחיפה, בני ברית, ביטוח לאומי, מכון וייצמן למדע (רחובות), "צוות" (מועדון הגמלאים של צ.ה.ל), קרן יוצאי הצנחנים, עמותת פרקינסון, ויצ"ו, אמונה (תנועת האישה הדתית לאומית), הסתדרות המורים, בית הלוחם ירושלים, הקמפוס הגיאוגרפי, ספריות גבעתיים, בית עגנון (ירושלים), אוניברסיטת בר אילן, בית השחמט ת"א, בית ברודט -המרכז לתרבות יהודית, קתדרה עממית ראשל"צ, מוזיאון המחתרות, היכל התרבות חולןן, מקוה ישראל.

Call Now Button
דילוג לתוכן

נאוה היקרה

שלושה ימים אחרי האירוע ואנחנו עדיין שרויים תחת הקסם!

הדי ה"חיים שכאלה" שהפקת למסיבת הפרישה של א' מהדהדים ברחבי בית חולים. אני מניח שהטלפון שלך יהיה עסוק בתקופה הקרובה…

היה  זה אתגר גדול לפצח את נשוא המסיבה. לא יאמן כיצד הצלחת לטוות דמות נאמנה למציאות משברי המידע ולעיתים אף ממידע סותר שקיבלת.

הרעיון שלך "לשבור את הכלים" ולראיין את א' היה מבריק וללא ספק שידרג את האירוע בקטעים אותנטיים שלעולם לא היינו מגיעים אליהם.

הצלחת להוציא מים מן הסלע ולהוציא ממנו סיפורים שאיש לא שמע… על קריירה בשב"כ חשבת?

כבר מזמן לא נהניתי מאומן כפי שנהניתי מעבודתך והופעתך אמש.

קלעת בווווווול לאדם ולאירוע. הכל במידתיות, רגישות, צליל וצבע. איזה יופי!

השילוב במצגת של שיר ואומר היה מידתי ואיפשר לשמור את הקהל באיזון בין פסיבי-מאזין-מהורהר לאקטיבי-עולז-ומזמר.

בעיקר, גם סיפורים מורכבים הוצגו ברגישות ולא נכנסת לאף מוקש.

מעבר ל"חיים שכאלה" עצותיך בכל מרכיבי הערב תרמו לאירוע מוצלח ביותר.

תודה!!!!

צוות פנימית, בני ציון

לנאוה,

שבוע חלף מאז אירוע חיים שכאלה שאירגנת עבור אימי בת ה 80. שבוע חלף – אבל הסערה לא שכחה. אמא שלי ממשיכה לקבל טלפונים מהחברות שלה, עוד ועוד ועוד וכולן מהללות ומשבחות את העבודה המצויינת שעשית. לומר לך את האמת, אני פרפקציוניסט ואני חשדן – הרי לא ייתכן במדינת ישראל שאני אשלם למישהו והוא באמת ובתמים יעשה את העבודה וישאף לשלמות... אבל לא כך איתך – ולכן נדהמתי לגלות שלמעשה התקשרת כמעט לכל 50 המוזמנים ותיחקרת אותם טלפונית ועוד יותר נדהמתי כשהטרחת את עצמך משוהם הרחוקה והגעת הן לרמת גן כדי לפגוש את האחים של אמא שלי והן לכפר סבא כדי לפגוש את אחותה. איזו משקיענית את!!!

עשית עבודה מ-ד-ה-י-מ-ה של איסוף החומר, תחקיר, בחירת השירים, הפכת כל אבן, נתת לי להכיר את אמא שלי כפי שלא היכרתי אותה מעולם.. אז היא באמת הייתה מלכת החנות ברחוב העליה – הה? ומתכון עוגת הגבינה – אמרת "ייהרג ובל ייעבור" התוכנית לא תתקיים בלי המתכון המפורסם... חיפשת ומצאת אותו!

וגם בהופעה עצמה היית מקסימה כשבקלילות ובחן הצגת את ההסטוריה של אמא שלי ובמיוחד אהבתי את אתנחתאות השירה בציבור.

היה פשוט מדהים, מדהים, מדהים – אירוע של פעם בחיים!!

תרגישי נוח לתת את הדואר האלקטרוני שלי AVIEL.LIVAY@GMAIL.COM למי שמתעניין בשירותייך – ותאמרי למתעניינים שאם הם רוצים לעשות טוב לאמא או לאבא או לשניהם – שישכרו את שירותייך!

בהצלחה בכל אשר תעשי,
אביאל.

לנאוה, שלום וברכה,

"אין מילים" - במרתון טלפונים של חמישה ימים (לא כולל שבת) של המשתתפים במסיבת ההפתעה לאלימלך ליום הולדתו ה-70 פתחו החברים ולא הפסיקו להלל ולשבח את התכנית שהפקת עם כל המשתמע בכך כולל ההפקה התחקירים, המוסיקה והשירה הנפלאה שלך. כל אלו הביאו למסיבה שלא תישכח במהרה.

האווירה הנעימה, החן שבו הובלת את הערב ומאור הפנים שלך הביאו לחוויה שכל המשתתפים ראו לנכון להתקשר ולשתף אותנו בחוויה שהם עברו במהלך כל הערב.

אנו שמחים שהגענו אליך וכמובן נמליץ עליך לכל מכרינו אם אכן יבקשו להפיק ערב מוצלח במיוחד.  (המלצה אחת כבר הייתה ויתקשרו אליך לארגון יום הולדת)

בתודה ובברכה,

חוה ואלימלך לנדנר

21 פברואר 2016
נאווה יקרה!
חייבת לסכם במילים ערב מרגש ומיוחד שזכינו שתהיי חלק ממנו ותתרמי את כישרונותייך להצלחתו.

לא כל משפחה זוכה לחגוג עם סבא וסבתא 70 שנות נישואין.

כבר עם תחילת תכנוני הערב היה לנו ברור שצריך הפעם עזרה מקצועית רצינית, כיוון שזה אירוע של פעם בחיים ושמהווה גם סוג של סיכום מפעל חיים גדול. לא חסרים כישרונות במשפחתנו, וכמו שנוכחת להכיר יש זמרים מקצועיים, נגנים, רקדנים ונושאי דברים מוכשרים ביותר. דווקא על רקע לכאורה פשוט זה, התפקיד שלך היה חשוב כל כך- יצרת הרמוניה בין כולם, מינון נכון של כל דבר, סדר דברים מדויק, ויחד עם כל מה שהוספת משלך יצא ערב מיוחד במינו ומרגש עד דמעות ויחד עם זאת הכל במידה הנכונה, לא ארוך מידיי לבני ה-90 שנכחו בו, ולא כבד מידיי לילדים הצעירים.

העבודה הרבה שהשקעת ניכרה לכל אורך הערב. המפגשים שלך והשיחות עם בני משפחה וחברים קרובים ורחוקים שנגעו בהיסטוריה של סבא וסבתא לאורך השנים- שפכו אור חדש על סיפורי העבר, והחיו סיפורים שלא הכרנו. גילית לנו מחדש מאורעות ותקופות מחייהם של סבא וסבתא, שלולא עבודת המחקר שלך לא היינו יודעים כנראה לעולם.

השירה, המצגת המקצועית, התמונות הרבות שנסרקו, והדברים הרבים שסיפרת ריתקו קהל לא פשוט של בני כל הגילאים- משלוש ועד תשעים ושש!

הכל אבל באמת הכל- נעשה בטוב טעם, ברמה גבוה של תוכן ושל הצגה ויזואלית ועשה חשק לשמוע ולראות עוד גם כשהערב נגמר.

בני 90 ובני שנתיים-שלוש נשארו לשבת בדממה כל התכנית והצטערו שנגמר - עובדה זו אומרת הכל!

גם הגמישות שלך מול שינויים קטנים שצצו במהלך הערב, וההתנהלות ברוגע ובאורך רוח תרמו לאווירה הטובה ולהצלחת הערב כולו.

ניצחת על האירוע הגדול ביותר שמשפחתנו חגגה בשנים האחרונות, הפקת אותו עם הרבה אהבה ונעם וההצלחה ניכרה לכל אורך הערב!

אין מילים להודות לך על הנחת שגרמת לסבא וסבתא ולכולנו, ובמילה אחת- זכינו!

תודה רבה, ומקווים להיפגש באירועים הבאים ותמיד בשמחות!
בשם משפחות וייס-פלמון -
הדס גרנית פלמון

נאוה יקרה

......כל האירוע היה מכובד מרשים ומלא שמחה ואהבה לחיה מהמשפחה ומהחברים. הכל תקתק כמו שצריך ולכולם הייתה הנאה עם התרגשות.

 

החלק שלך, שהיה מרכז האירוע, היה מוצלח ביותר. הצלחת אכן לעמוד על אופייה של חיה ולהציגו בצורה ברורה ואוהבת, למדת באופן מופלא את ההיסטוריה שלה ואת התחנות המרכזיות שעברה, והשינויים שעשתה בחייה במשך השנים, ומצאת את הקישורים המוזיקליים הנכונים והאמיתיים לכל שלב בחייה. המוזיקה והשירים ששר יורם גאון מאוד אהובים על חיה וגם הקהל הכיר אותם, אם כי לא תמיד שיתף פעולה בשירה, אבל מה אפשר לצפות מקהל יחסית מבוגר שיש לו הזדמנות לשבת וקצת אפילו לזרוק מלה אחד לשני פה ושם, במצב של הרפיה מלחצים. גם המוזיקה שנוגנה ברקע במשך האירוע כולו, הייתה מתאימה ומקצועית, והשרתה אוירה טובה ונעימה.

 

אני רוצה לחזור ולהודות לך על תרומתך הרבה ומקווה שגם את נהנית מההכרה של משפחה שלא הכרת קודם, וגם מעצם ההכנה והלימוד מי זאת חיה, וגם מהופעתך המלהיבה באירוע עצמו לאורך כל הסיפור שסיפרת.

 

יש חברים וגם בני משפחה שלא באו וגם שלא הוזמנו ( כי בלי קשי הייתי מגיע ל – 250 מוזמנים),  שהיו רוצים לראות את המצגת שהכנת, ונודה לך מאוד אם נוכל לקבלה אלינו כדי להראותה להם ולשמור אותה אצלנו למזכרת מרגשת מיום ההולדת של חיה.

 

אני מאחל לך המשך הצלחה בדרך שאת הולכת בה,

 

בברכה ובתודה מעומק הלב,

 

יעקב זרם

נאווה יקרה

ברצוננו להודות לך על התכנית המרגשת שהכנת לכבוד עזיבתו של מאיר את ניהול המתנ"ס בגוש עציון והחברה למתנ"סים.

התכנית, שהייתה מעין "חיים שכאלה", הביאה תמונות, סיפור ושיר מתקופות שונות בחייו, ואף סיכמה היטב את שנות עבודתו.

הצלחת לרגש את מאיר ואת כל הנוכחים, אין ספק שהיה ערב מ ק ס י ם והתכנית שלך היוותה את גולת הכותרת. הדרך בה שיתפת את המשפחה והחברים הייתה עוד נדבך חשוב ופיקנטי לערב.

אנחנו מקבלים תגובות מחממות לב של אנשים שהשתתפו בערב: למשל: "התכנית הייתה נהדרת, הגיוון של המלל עם השירים, למדנו על עוד צדדים של מאיר, היה ממש מרגש, מעניין..."

אמא של מאיר, כמובן, לא הפסיקה למלמל ברכות במרוקאית, אבל היא כמובן מעולם לא הייתה אובייקטיבית בכל הנוגע לבנה האהוב... ולכן אנחנו רוצים להוסיף את התגובה של ההורים של אורית, (שכבר לא כל-כך קל להם לצאת בערב קר מהבית), הם כל כך נהנו, כל כך התרגשו (הם טיפוסים מאופקים בד"כ...) בקשו לומר: "שבגילם הם היו כבר בכמה מסיבות פרישה...וכזאת לא זכורה להם..." הרגישו שהכל היה במידה הנכונה. גם המשפחה המורחבת והחברים לא פוסקים מלהלל ולשבח, לקלס ולהתרגש.

הרבה תודה על כל המאמץ וההשקעה.
שנפגש בשמחות
אורית ומאיר וקנין