מי אני

 

מעוניינים בתכנית שירה בציבור?  תכירו תכנית משודרגת…

נאוה שפיצר מנחה שירה בציבור עם הסיפורים מאחורי השירים. היא מופיעה ברחבי הארץ, ובמופעים שרה, מנגנת על קלידים , מספרת את הסיפורים שמאחורי השירים ומפעילה מצגת תמונות המלווה את התכנית.
לנאוה שפיצר מגוון עשיר של תכניות: תכניות הקשורות לנושאים שונים, כמו אהבה, ארץ ישראל, טבע, נשים ועוד. כמו כן תכניות על יוצרים שונים בזמר העברי. בכל התכניות יש רצף של שירים בנושא, עם סיפורים ותמונות,
ההופעות של נאוה שפיצר מיועדות לקהל מגוון ביותר: יישובים, מתנ”סים, מועדוני זמר, בתי קפה, בתי ספר, גמלאים ועוד.
בנוסף עורכת נאוה שפיצר תכניות אישיות לאנשים בצמתים חשובים בחייהם: יום הולדת, יום נישואין,מסיבות פרישה מהעבודה ועוד. בתכניות אלה היא מספרת את סיפורו של האיש, בליווי תמונות ושירים המתקשרים לביוגרפיה שלו.
גם ישובים, מוסדות וארגונים יכולים למצוא אצל נאוה שפיצר פיתרון מיוחד , מקורי ומרגש לחגגות עשור או יובל, למסיבות פרישה לעובדים ועוד.
נאוה שפיצר הינה בוגרת החוג למוסיקולוגיה בבר אילן והמדרשה למורים למוסיקה בפתח תקוה.

שירה בציבור, שירי ארץ ישראל, מועדון זמר, זמר עברי, ערבי זמר, ערבי שירה, מוסיקה ישראלית, מוסיקה עברית, חיים שכאלה, סיפור חיים, אלה הם חייך, רק פעם בחיים, גיטרה, בידור ופנאי, פנאי ובידור, שרים 60 למדינת ישראל, שירה בציבור, מוסיקה, מוזיקה, זמרים וזמרות, ריקודי עם, הפקת קליפים, יום הולדת, בר/ת מצווה, בר מצווה, בת מצווה, שורשים, פרישה, קידום, יום נישואין, הפקות, הפקת ארועים, שירה בציבור, מועדון שירה בציבור, בתי ספר, ועדי עובדים, מוסדות, אירוע קהילתי, יום זיכרון לשואה, משואה לתקומה, דרכו האחרונה, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שורשים, ט”ו בשבט, יום המשפחה, שירה בציבור, לשיר עם אמא ואבא, בתי אבות, דיור מוגן.